Arti-Bau – cyfrowa drukarnia etykiet samoprzylepnych

drukarnia etykiet samoprzylepnychDrukarnia Artibau zajmuje się produkcją etykiet oraz saszetek an kosmetyki. W zakresie proponowanych etykiet znajdują się takie produkty jak, etykiety przezroczyste, no label look, etykiety OPQ, etykiety peel-off oraz z nadrukiem po stronie kleju, a także klasyczne etykiety na roli, samoprzylepne papierowe oraz samoprzylepne foliowe.

Istnieje możliwość uszlachetniania produktów w taki sposób, aby ostatecznie otrzymać: etykiety z lakierem matowym, błyszczącym lub wybiórczym, z cold stampingiem, pantonem, a także laminatem. Wszystkie produkty są realizowane zgodnie z normami i zasadami, a także najnowszymi trendami. Etykiety mogą być jednostronne, albo dwustronne i równocześnie jedno-, dwu- i wielowarstwowe.

Produkty powstają w technologii cyfrowej, pełnokolorowej. Istnieje możliwość realizowania dużych zamówień, a także druku etykiet w niskich nakładach. Oferta jest kierowana do branży spożywczej, kosmetycznej, chemicznej i innych branż pokrewnych, w których etykiety są absolutnie niezbędne.

Drukarnia Etykiet Arti-Bau

Kategoria
www
Telefon
Nip
8971746284
Regon
020841468
Siedziba
ul. Brzozowa 8
55-040 Ślęza
  • Arti-Bau – cyfrowa drukarnia etykiet samoprzylepnych