Firma Winrol – plisy okienne Wrocław

Winrol jest firmą zajmująca się działaniami w zakresie produkcji i montażu osłon okiennych. W ofercie Winrol warto wyróżnić nowoczesne rolety i żaluzje, a także klasyczne zasłony. Doradztwo i pomiar są prowadzone za każdym razem bezpłatnie. Obecnie dużą popularnością cieszą się plisy, które są modne, wygodne w użyciu i zapewniają komfort w zakresie nasłonecznienia pomieszczeń i występują w szerokiej gamie kolorystycznej.

Plisy Wrocław

Plisy z oferty firmy WinRol Wrocław fot.1

Na poddaszu świetnie sprawdzą się plisy do okien dachowych, tych o kształcie klasycznym, trapezu i trójkąta. Warto także zwrócić uwagę na rolety rzymskie pasujące do niemalże każdego typu wnętrza. Chronią one przed światłem, równocześnie nadając wnętrzu absolutnie niepowtarzalny i przytulny charakter.

Plisy Wrocław

Plisy z oferty firmy WinRol Wrocław fot.2

Tego typu osłony okienne można dowolnie zestawiać i komponować zarówno z firanami jak i zasłonami. Tego typu dekoracja łączy w sobie nowoczesność z funkcjonalnością, korespondując z najnowszymi trendami w zakresie wystroju wnętrz, zarówno mieszkalnych, jak i typowo biurowych.

WinRol Rolety i Żaluzje

Kategoria
www
Telefon
Nip
8982119415
Regon
022023461
Siedziba
Al. gen. Józefa Hallera 78/2a
53-324 Wrocław
  • Firma Winrol – plisy okienne Wrocław
  • Firma Winrol – plisy okienne Wrocław