Notariusz Wrocław Nowy Dwór dr Wiktor Trybka

notariusz Wrocław

Dr Wiktor Trybka to doświadczony notariusz i autor licznych prac naukowych z zakresu prawa. Prowadząc Kancelarię Notarialną we Wrocławiu, obsługuje zarówno osoby fizyczne, jak i przedsiębiorstwa czy instytucje potrzebujące pomocy notariusza. Świadcząc usługi notarialne, zapewnia przejrzyste zasady współpracy, transparentne opłaty i indywidualne podejście do każdego problemu.

W ramach bezpłatnej konsultacji informuje klientów o sposobach załatwienia danej sprawy i skutkach prawnych. Kancelaria Notarialna dr. Wiktora Trybki sporządza umowy sprzedaży, zamiany lub zniesienia współwłasności nieruchomości. Redaguje umowy deweloperskie i pełnomocnictwa. Przygotowuje umowy spółek jawnych, partnerskich, cywilnych, komandytowych i innych.

Obecność notariusza jest niezbędna podczas podziału, łączenia i przekształcenia spółek. Kancelaria sporządza umowy majątkowe małżeńskie i umowy podziału majątku wspólnego. Opracowuje testamenty, protokoły i akty poświadczenia dziedziczenia. Poświadcza zgodność odpisu, kopii z okazanym dokumentem.

Kancelaria Notarialna dr Wiktor Trybka

Kategoria
www
Telefon
Nip
8992872261
Regon
384954704
Siedziba
ul. Strzegomska 208
54-432 Wrocław
  • Notariusz Wrocław Nowy Dwór dr Wiktor Trybka