Ubezpieczenia w agencji Optima Wrocław

ubezpieczenia Wrocław

Optima to multi agencja ubezpieczeniowa z siedzibą we Wrocławiu. Firma posiada ponad 10 lat doświadczenia w branży, co przekłada się na doskonałą jej znajomość. W jej ofercie znajdują się ubezpieczenia mieszkania lub domu. Takie rozwiązanie stanowi doskonałą ochronę na wypadek pożaru, powodzi lub włamania. Przykładowo mogą to być pakiety dotyczące urządzeń elektronicznych, sprzętu AGD, kosztowności lub gotówki.

Agencja zajmuje się też ubezpieczaniem firm. Jest to opcja pozwalająca uniknąć niezwykle dotkliwych skutków finansowych nieprzewidzianych zdarzeń losowych. Dzięki niej przedsiębiorcy czują się bezpieczniejsi i mogą się skupić na merytorycznej stronie swojej działalności.

Agencja oferuje szerokie pakiety medyczne, dzięki którym wizyty u prywatnych specjalistów nie będą związane z koniecznością ponoszenia bardzo wysokich kosztów. Ponadto można tam nabyć ubezpieczenia samochodu, emerytalne oraz na życie. Wykwalifikowani pracownicy agencji służą pomocą w doborze rozwiązanie dostosowanego do potrzeb każdego klienta.

Multiagencja Ubezpieczeniowa Optima

Kategoria
www
Telefon
Nip
9661512730
Regon
020539083
Siedziba
ul. Krupnicza 13/204a
50-075 Wrocław
  • Ubezpieczenia w agencji Optima Wrocław